MENU

O NÁS

BEST SLOVAKIA s.r.o. je jednou z najväčších Žilinských firiem s veľkoobchodnou činnosťou, ktorá prináša slovenským zákazníkom bohatý výber najlepších produktov do kúpeľne a kuchyne. Spoločnosť je rozdelená na veľkoobchod BEST SLOVAKIA s.r.o. a maloobchod - Kúpeľňové štúdio BEST SLOVAKIA s.r.o.

Veľkoobchodne a aj maloobchodne ponúka spoločnosť BEST rozsiahlu paletu produktov od celosvetovo najlepších výrobcov na uskutočnenie individuálnych snov pri vybavení súkromnej kúpelne a interiéru. Ponúkame tiež vysoko funkčné a dizajnérsky náročné kreácie na zariadenia verejných priestorov so zaistením optimálneho servisu.

V ponuke nechýba špeciálny program vybavenia malých kúpelní, sociálnych a kuchynských zariadení, program pre osoby so zníženou pohyblivosťou a osoby telesne postihnuté; pre škôlky a školy; nemocnice; rovnako ako rozmanité riešenia hotelových interiérov. Na splnenie tých najvyšších požiadaviek hygieny, komfortu, ekológie používajú výrobcovia, s ktorými firma BEST SLOVAKIA s.r.o. spolupracuje, tie najmodernejšie technológie.

Všetky tieto produkty renomovaných firiem je možné vidieť a informovať sa na ne vo viacerých partnerských vzorkových štúdiách na celom území Slovenskej republiky, s ktorými naša firma spolupracuje.

Kúpeľňové štúdia