MENU

VÝROBCOVIA

Kompletný program pre kúpeľne a kuchyne. Naša spoločnosť ponúka sortiment značiek svetových výrobcov.

DUKA Príbeh spoločnosti DUKA sa začal už v roku 1979, v malej dedinke v oblasti Tirolska. Tak, ako ju poznáme dnes, existuje od roku 1993. Vďaka kvalite, spoľahlivosti a riešeniam na mieru DUKA bola schopná rozšíriť výrobu a dostať sa na nové trhy. DUKA sa charakterizuje ako prepojenie medzi architektúrou, dizajnom a technológiou. DUKA vyvíja sprchové kúty, ktoré sa prispôsobujú individuálnym potrebám zákazníkov a premieňajú denné sprchovanie na zážitok. Najdôležitejšie pre firmu sú zásady a princípy, a to hlavne: Kvalifikovaný personál – zamestnanci firmy DUKA sú vysoko kvalifikovaní, motivovaní a flexibilní Riešenia na mieru – cieľom vývoja produktov je vytvorenie mnohých príležitostí na realizáciu individuálnych interiérových dizajnov Služby – DUKA vníma služby zákazníkom nie ako povinnosť, ale ako súčasť firemnej filozofie Dlhodobí partneri a dodávatelia – dlhodobý úspech je výsledkom dobrých obchodných vzťahov. Budovanie a udržiavanie týchto vzťahov hrá v DUKE hlavnú rolu. Spoločenská zodpovednosť – DUKA sa snaží dosiahnuť zdravý a udržateľný rast, ako aj trvajúcu ochranu firemnej nezávislosti

Vysunúť

ALFALUX CERAMICHE je talianska firma so sídlom v oblasti Modeny. V súčasnej dobe jej ponuka pozostáva predovšetkým z dlažieb každého typu a obkladov, ktoré sa však už v budúcnosti vyrábať nebudú. ALFALUX pôsobí medzinárodne, so širokou distribučnou sieťou ako v Taliansku, tak aj v zahraničí. Firma sa v súčasnosti sústredí na stredný a vyšší trh, kde ponúka inovatívne produkty najvyššej kvality a univerzálne obklady ako pre interiér, tak aj exteriér. Produkty ALFALUX majú širokú škálu využitia, či už pre domy, alebo obchodné centrá. Ponuka obsahuje kolekcie vytvorené pre obývačky, kúpeľne, kuchyne, ale aj verejné priestory. ALFALUX má takisto aj jedinečnú kolekciu 4 sérií v kombinácii s kryštálmi Swarovski. Vedomý si meniaceho sa životného štýlu, ALFALUX vníma túžby a potreby zákazníkov s ohľadom na kultúru, geografickú polohu, sociálno-ekonomický status a rozličné vekové kategórie. Na základe týchto poznatkov firma ponúka širokú škálu produktov pre každý typ zákazníka. ALFALUX CERAMICHE okrem Talianska pôsobí aj v krajinách ako je Nemecko, Francúzsko alebo USA, kde má značka veľmi silné postavenie na trhu. Na českom a slovenskom trhu sa táto značka pohybuje už od roku 1993. Viaceré produkty značky ALFALUX, ako napríklad produkty označené ako ECOGRES, sú kompatibilné s LEED certifikátom - čo znamená, že spĺňajú požiadavky ako napríklad percento recyklovaných materiálov, izolačné vlastnosti alebo inovatívne dizajnové prvky. Viac ako 25% materiálu obsahuje recyklované zložky. Keramické obklady vďaka nízkej tepelnej vodivosti a malému percentu prepúšťania tepla majú izolačné vlastnosti a pomáhajú šetriť energiu – preto sú vhodné napríklad pre podlahové kúrenie.

Vysunúť

Know-how, kvalita, nápady, vízie – od roku 1901 Dokonalosť formy a funkcie – to bol a je štandard spoločnosti Hansgrohe. Od roku 1901 sú Hansgrohe, priekopník v oblasti kúpeľní, a jeho potomkovia už tradične o krok vpred pred dobou. Či už vtedy, keď vynašli prvú ručnú sprchu (1928) alebo keď zahájili novú éru sprchovania s Raindance (2003). Aj po 110 rokoch od založenia spoločnosti je priam puntičkársky dôraz na detaily hnacou silou spoločnosti z Čierneho lesa. V popredí pritom samozrejme stojí: úžitok a potešenie pre vás, našich zákazníkov. HANSGROHE prispôsobuje produkt zákazníkovi, nie zákazníka produktu. To v praxi znamená, že profesionáli z HANSGROHE neustále prispôsobujú produkty potrebám ich zákazníkov. HANSGROHE prináša na trh množstvo sofistikovaných inovácií, technológií a dizajnových konceptov. A to všetko vďaka rozsiahlemu výskumu, dobrými vzťahmi so zákazníkmi, nápadmi a kreatívnym myslením. Dôležitou súčasťou imidžu a hodnôt spoločnosti HANSGROHE je aj zodpovednosť voči životnému prostrediu a jeho udržateľnosti. Vášeň pre vodu sa odráža aj v snahe HANSGROHE čo najviac rozšíriť ponuku energie a vody šetriacich produktov.

Vysunúť

Keramika Panaria je talianska keramička, ktorá je súčasťou Panariagroup Industrie, na trhu známa už viac ako 35 rokov, s medzinárodnou pôsobnosťou. Keramika Panaria je v súčasnosti jedinou v Taliansku, ktorá vyrába okrem klasických obkladov a dlažieb taktiež veľkoformátové obklady a dlažby o hrúbke 3mm. Panaria je výnimočná výrobou o hrúbke 20mm, ktorá je dostupná v takmer každej sérii. Od roku 2004 začala Panaria aplikovať na svoje produkty špeciálny antibakteriálny systém Microban, ktorý pozostáva zo špeciálnych chemických aditív s prímesou strieborného prášku. Táto zmes sa ešte pred posledným vypálením nanáša na dlažbu. Systém Microban umožňuje, že sa neusádzajú na dlažbe baktérie a nečistoty, a povrch je tak hygienickejší. Táto vlastnosť je veľmi užitočná pri veľkých projektoch ako sú nemocnice, jedálne, školy a škôlky. Okrem spomínaného antibakteriálneho systému sú niektoré série certifikované aj systémom ANTIGRAFITI, čo je veľmi vhodné najmä do verejných priestorov a na fasády. Keramika Panaria sa radí medzi najelegantnejšie a najmodernejšie keramičky, a pýši sa projektmi ako stanice metra v Prahe alebo Hotel Špindlerúv Mlýn.

Vysunúť

CERDISA CERAMICHE je talianska značka so sídlom v Casalgrande. V súčasnosti je značka CERDISA známa na trhu vďaka svojim keramickým dlažbám a obkladom so skvelým výzorom a technologickými hodnotami, a má vysoké postavenie na trhu čo sa týka výskumu, kreativity a kvality. Inovácia značky CERDISA má korene v svojom dedičstve – skúsenosti a výskum nahromadený počas rokov, s neustálym záujmom o potreby zákazníkov. Striktne celotalianske tradície a štýl keramických dlažieb a obkladov, spolu so skúsenosťami a inováciou sú kombinované v excelencii, ktorá vedie firmu CERDISA k novým riešeniam pre svet architektúry a veľké projekty. CERDISA výrobky sú krásne, no zároveň funkčné: všestranné produkty, použiteľné vnútri aj vonku, na podlahách aj stenách, s riešeniami pre komerčné, ale aj rezidenčné použitie. CERDISA venuje značnú energiu ochrane a posilňovaniu kvality a originality svojich výrobkov pomocou sústavných investícií do inovácie a nových výrobných procesov. CERDISA produkty majú silnú a ľahko rozpoznateľnú identitu s esenciálnym štýlom. Výrobky CERDISA patria do segmentu strednej a vyššej triedy. V súčasnosti je výroba zameraná hlavne na veľkoformátové obklady a dlažby. Všetky dlažby sú samozrejme rektifikované. Výrobky CERDISA sú taktiež vhodné na projekty a pre architektov, predovšetkým séria EC1. V roku 2012 predstavila CERDISA svoj jedinečný bazénový program, ktorý v danom segmente nemá konkurenciu. V Českej republike zrealizovala Cerdisa jeden z najväčších projektov v republike, a to AQUAPALACE PRAHA, kde je položených viac ako 10,000 m2 dlažby SANDSTONE od CERDISY.

Vysunúť

IBERO ALCORENCS je rodinná firma so sídlom v oblasti Castellonu, v Španielsku. Od založenia firmy v roku 1958 bolo najdôležitejším cieľom uspokojiť zákazníka, a ani dnes to nie je iné. Vďaka nepretržitým investíciám do výskumu, ľudských zdrojov a vývoja inovatívnych produktov s prvotriednym dizajnom a technickými kvalitami mohla firma v roku 2008 osláviť 50-te výročie založenia. Firma sa zaoberá výrobou obkladov a dlažieb, pričom všetko je vyrábané na vlastných linkách, vrátane špeciálnych prvkov (listely, dekory). Výrobky tejto značky patria do segmentu strednej triedy a hlavnú časť ich produkcie tvoria obklady na červenom a bielom črepe. V posledných rokoch však pribudla aj produkcia moderných veľkoformátových obkladov na bielom črepe. V roku 2005 získala firma IBERO ako prvá španielska spoločnosť ekologický certifikát IEA ( Integrated Environmental Authorisation). Najväčšou výhodou tejto značky je široký výber dizajnových obkladov za priaznivé ceny, pričom kvalita výrobkov si neustále drží vysoký štandard. Cieľom výrobcu je vytvoriť kvalitný a luxusný priestor za prijateľné ceny.

Vysunúť

SUPERGRES je obchodná značka, ktorá je súčasťou veľkej spoločnosti GRUPPO CONCORDE. Táto spoločnosť zahŕňa celkom 14 výrobcov obkladov a dlažieb. V súčasnosti firma exportuje do viac ako 50 krajín a má silnú reputáciu ako jedna z najznámejších značiek na trhu. SUPERGRES je moderná dynamická firma, ktorá vníma inováciu ako základný nástroj pre udržanie kroku s dnešnými neustále sa vyvíjajúcimi trendmi na trhu. Toto chápanie trhu spolu s technológiou a väčšími investíciami umožňuje firme SUPERGRES pretaviť všetky požiadavky zákazníkov a trendy na trhu do top kvality kolekcií a na mieru šitých služieb. SUPERGRES verí v hlboko zakorenené hodnoty. Puto, ktoré spája firmu s jej zamestnancami a partnermi umožňuje poskytovanie kvalitných služieb a produktov. Firma si takisto cení aj svoj vzťah so zákazníkmi, do ktorého sa snaží vnášať všetky svoje hodnoty – vernosť, transparentnosť, spoľahlivosť a stabilitu. Výrobky SUPERGRES CERAMICHE patria do segmentu strednej a vyššej triedy, pričom vďaka najnovším technológiám a najmodernejším linkám je kvalita výrobkov na najvyššej možnej úrovni. SUPERGRES je špecifický hlavne moderným dizajnom produktov, ako aj kvalitne spracovanými katalógmi a vzorkami. SUPERGRES ponúka širokú škálu vnútorných a vonkajších aplikácií, taktiež obklady pre kuchyne a kúpeľne určené pre domy. V ponuke sú dostupné rôzne úpravy, ktoré dokonale korešpondujú s trendmi dnešku. Kolekcie SUPERGRESU vedia predstavy zákazníkov premeniť v unikátnu atmosféru domova s typickým dotykom Talianska.

Vysunúť

Spoločnosť KALDEWEI sa už od roku 1918 s vášňou venuje spojeniu ocele a smaltu. Iba tak sa podarilo dosiahnuť mimoriadne spojenie, ktoré zaručuje jedinečnú kvalitu a odolnosť vaní a sprchových vaničiek KALDEWEI. KALDEWEI si vyrába svoj vlastný smalt, pre optimálne splnenie všetkých požiadaviek. Oceľ a sklo – dva absolútne autentické prírodné produkty, používané po stáročia, každé so svojimi špecifickými vlastnosťami. Oceľ predstavuje silu, tvrdosť a robustnosť, zatiaľ čo sklo je odolné voči chemickým a tepelným vplyvom. KALDEWEI smaltovaná oceľ v hrúbke 3,5 mm kombinuje robustnú oceľ a odolné sklo, spojené chemickou väzbou, tým pádom mechanicky neoddeliteľné. Hrúbka 3,5 mm zabezpečuje neprekonateľnú stabilitu. KALDEWEI výrobky sa pýšia odolnosťou voči kyselinám a chemikáliám, jednoduchou údržbou, farebnou stálosťou, odolnosťou voči teplu, nárazu a poškriabaniu.

Vysunúť

Spoločnosť založená v Nemecku v roku 1817. V dnešnej dobe je spoločnosť DURAVIT popredným výrobcom sanitárnej keramiky s medzinárodnou pôsobnosťou. Napriek tomu, že žijeme v dobe technológií a automatizácie, DURAVIT si stále udržiava vysoký počet remeselníkov a ručnej práce, pre udržanie vysokého štandardu svojich výrobkov. Pri produktoch DURAVIT, ktoré si vyžadujú vysoké nároky na dizajn a funkciu, kvalita stále závisí na ľudských schopnostiach. Spoločnosť DURAVIT je hrdým držiteľom viacerých medzinárodných ocenení za dizajn. Dobrý dizajn, tak ako ho vidia DURAVIT dizajnéri, nikdy nie je na úkor funkčnosti. Vďaka neustálemu dialógu s partnermi a dílermi, DURAVIT vie pretaviť požiadavky zákazníkov do produktov so skvelým dizajnom. DURAVIT taktiež dbá o ochranu životného prostredia – vody, vzduchu a pôdy. Používanie šetrných výrobných metód a procesov, ako napríklad šetrenie vody alebo tepelná rekuperácia. Na základe tejto snahy je DURAVIT oficiálne certifikovaný súlade s ISO 14001.

Vysunúť

Spoločnosť HÜPPE sa na trhu pohybuje už od roku 1889. Cesta spoločnosti k medzinárodnému úspechu sa vždy zakladala na pochopení významu kvality neobmedzovanej akýmikoľvek kompromismi. Na základe prvotriednych konštrukčných dielov a priebojného dizajnu stále posilňuje svoju pozíciu na trhu. Zodpovedné a trvalo udržateľné ekonomické správanie je rozhodujúcou charakteristikou firemnej kultúry. Správanie s ohľadom na životné prostredie a ochranu klímy sú pre HÜPPE určením ich vlastného chápania. Preberanie zodpovednosti a vytyčovanie vysokých cieľov v oblasti ochrany zdrojov, klímy a prostredia v celom procesnom reťazci utvárajú podnikovú filozofiu a určujú jednanie spoločnosti HÜPPE.

Vysunúť

Založená v roku 1972, CORDIVARI patrí medzi najdôležitejších výrobcov v odvetví kúrenia a inštalácií. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu radiátorov, tepelných solárnych systémov, systémov pre komíny, nádrže a úprave kovov. Vďaka vysoko kvalifikovanému manažmentu, neustálemu výskumu a inováciám, orientácii na zákazníkov, má CORDIVARI záväzok dosahovať spokojnosť zákazníkov. CORDIVARI úspešne sleduje zmeny na trhu a využíva filozofiu absolútnej kvality, od selekcie materiálu až po dokončenie procesu výroby. S neustálym pokrokom a stálym rastom, CORDIVARI potvrdil svoju značku a kvalitu svojich produktov. V dnešnej dobe CORDIVARI vďaka svojej spoľahlivosti a rýchlym službám exportuje do celého sveta.

Vysunúť

Spoločnosť GROHE bola založená v roku 1936, a v súčasnosti je európskym, ale aj svetovým lídrom na poli výrobcov a dodávateľov vodovodných batérií a sanitárnej techniky s celosvetovým podielom 8%. Všetky produkty GROHE sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Predtým, než opustia výrobnú halu, musia prejsť rôznymi záťažovými testmi – najnáročnejšími vo svojej triede. GROHE ponúkajú kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktorá sa hodí do každého interiéru, pre každý rozpočet. Kvalita, technológia, dizajn a udržateľnosť. Tieto pojmy vyjadrujú smer, ktorým GROHE riadi svoju odhodlanosť poskytovať zákazníkom výnimočné produkty. GROHE nastavili štandardy vysoko, aby ste po každom otočení vodovodnej batérie alebo spustení sprchy značky GROHE pocítili rozdiel.

Vysunúť

Spoločnosť LOVE Tiles vznikla v roku 2008, kedy nahradila značku Novagres. Tento projekt, spojený s novým konceptom emocionálneho marketingu, je zameraný na pokračovanie komunikácie a marketingovej politiky spred dvoch rokov. Výzva bola budovať puto so zákazníkmi, zdieľať emócie, precítiť každý priestor v domovoch zákazníkov. Strategické zmeny posúvajú značku LOVE presne tam, kde chce byť. Rozlíšenie, obnovenie a modernizácia sú vedúce koncepty podčiarkujúce dizajn, manažment a procesy produkcie. Úspechy a naplnenie spoločnosti LOVE môžu byť dosiahnuté aplikovaním týchto konceptov na rozsiahlu škálu produktov s nepopierateľnou kvalitou. Od rustikálneho štýlu až po sofistikované kúsky, pozícia kreativity značky LOVE je všeobecne známa.

Vysunúť

Vynájsť granitový drez? Určite! V roku 1979 spoločnosť SCHOCK vynašla granitový drez. A ten znovu a znovu obnovovali. Ako? Tak, že všetky predstavy a inovácie maľovali na stole v laboratóriu! A tak vytvorili vyše 200 modelov v 40-tich farebných prevedeniach. Aj to je dôvod, prečo je spoločnosť SCHOCK s 90-timi patentmi lídrom v oblasti inovácií. Vyše 75% všetkých drezov je vyrábaných práve metódou spoločnosti SCHOCK. V súčasnosti má SCHOCK približne 25% podiel na svetovom trhu. Zmena je STATUS QUO. SHOCK je spokojný len vtedy, ak ostáva nespokojný. Pretože SCHOCK chce neustále určovať štandardy na svetovom trhu a zároveň ich chce opakovane vylepšovať. Firma SCHOCK pracuje podľa noriem, ktoré nie sú štandardné. To sa vzťahuje na výrobu vysoko kvalitných, ekologicky nezávadných drezov a recyklovateľných materiálov, takisto ako nároky na energeticky úspornú výrobu šetrnú k životnému prostrediu. Za všetko hovorí 90% efektivita surovín a zníženie spotreby vody o polovicu.

Vysunúť

Tento koncern nemeckého pôvodu sa môže pochváliť vyše osemdesiatročnými skúsenosťami. Jeho výrobný program tvorí šesť hlavných oblastí – výrobky pre domácnosť, vybavenie profesionálnych kuchýň, sanitárne zariadenia, priemyselné a nápojové kontajnery z ušľachtilej ocele, ako aj elektronika. V oblasti kuchynskej techniky kladie TEKA dôraz na vysoký štandard kvality a jednoznačne sa radi potrebami zákazníka. Vyrába špičkové zabudované kuchynské prístroje a z celosvetového hľadiska patrí k popredným značkám. TEKA je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, je prítomná na celom svete. Odbytové spoločnosti firmy TEKA dodávajú umývačky riadu a ďalšie vstavané kuchynské prístroje zákazníkom zo 125 štátov sveta, ležiacich na všetkých piatich kontinentoch. Skupina má 33 pobočiek a 29 závodov. Kuchynská divízia TEKA V oblasti kuchynského zariadenia patrí TEKA medzi špičkové značky, najmä čo sa týka drezov a vstavaných spotrebičov. Ponúka vysokokvalitné domáce i profesionálne vybavenie. Je jedným z najväčších svetových výrobcov drezov a jediným, ktorý vyrába plne integrovateľné zostavy, to znamená, že dokážeme vybaviť Vašu kuchyňu od začiatku až do konca značkovými prístrojmi značky TEKA. Skupina má vlastnú predajnú sieť, ktorá značku TEKA prináša do všetkých kútov našej planéty. Jednotlivé spoločnosti skupiny – pôsobiace v 33 štátoch sveta – dodávajú drezy a vstavané spotrebiče do 125 štátov sveta na piatich kontinentoch. Za každým výrobkom TEKA sa skrývajú vedomosti a schopnosti ozajstných špecialistov a vyše osemdesiatročná skúsenosť. Značka TEKA Jedným z hlavných záväzkov firmy TEKA je zvyšovať povedomie o značke ako o nehmotnej pridanej hodnote. Z toho vyplýva náš aktívny podiel na vyše dvoch desaťročiach propagačných akcií a podpore športových odvetví, v čom je TEKA priekopníkom. V poslednom období TEKA podporovala cyklistiku a futbal. Pravdepodobne najväčším a najúspešnejším počinom v tejto oblasti bola podpora futbalového klubu Real Madrid. Partnerstvo oboch týchto medzinárodných značiek bolo také tesné, že predstaviť si víťazné mužstvo Realu bez loga Teky na dresoch hráčov by sa vlastne ani nedalo.

Vysunúť

Nemecká kvalita, špičkový dizajn. Ako stredne veľká firma vedená svojimi majiteľmi sa dnes môže KEUCO - od svojho založenia v roku 1953 - odvolávať na dlhú tradíciu výroby dizajnových kúpeľňových výrobkov. Z počiatočného špecialistami na špičkové kúpeľňové doplnky a zrkadlové skrinky s vedúcim postavením na trhu sa KEUCO vyvinulo v poskytovateľa kompletného kúpeľňového sortimentu a najme kúpeľňového nábytku. Zvláštnosťou a jedinečnosťou KEUCO kúpeľňového vybavenia je jeho všeobecne platný design - od umývadla cez armatúry a doplnky až po zrkadlovú skrinku a kúpeľňový nábytok To všetko navrhnuté renomovanými dizajnérmi a vyznamenané radom cien za dizajn. Okrem prvotriedneho dizajnu sa všetky výrobky KEUCO vyznačujú špičkovou kvalitou a inovatívne technikou. KEUCO - naša Vášeň pre Vašu osobnú pohodu v kúpeľni.

Vysunúť

Láska a vášeň pre materiál a jeho tvary, hľadanie inovácií, remeslo a skúsenosti na základe 30 ročnej tradície v sektore, ale aj pohľad vpred na predvídanie potrieb a zlepšenie kvality života. Pre AZZURRU, toto znamená mať firemnú kultúru. Láska a vášeň pre ľudí, uspokojovanie potrieb tých, ktorí prostredníctvom svojej práce motivujú rast spoločnosti. Pre AZURRU to znamená mať ducha. Prítomnosť značky AZURRA je založená na týchto základných a neoddeliteľných hodnotách. Budúcnosť sa skladá z tých, ktorí chcú tieto hodnoty zdieľať a ďalej šíriť. „Všetky nápady, ktoré majú obrovský dosah, sú vždy jednoduché“. Táto veta najlepšie vyjadruje filozofiu spoločnosti AZZURA. Kúpeľne AZURRA idú ďaleko za medze času a za posadnutosť najnovšími trendmi, pretože nič nevychádza z módy tak, ako móda. Spoločnosť AZZURRA nevidí kúpeľňu ako umelecké dielo, ale ako produkt, ktorému je možné sa oddať a je jednoduchý na používanie. Takýto produkt je vytvorený s maximálnou starostlivosťou a má svoj vlastný príbeh.

Vysunúť

OLYMPIA CERAMICA ponúka modulárne koncepty, v ktorých mieša keramické elementy s nábytkom a ponúka rafinovaný, klasický a moderný kúpeľňový dizajn so štýlom a osobnosťou. Kompletné riešenia OLYMPIA CERAMICA navrhujú šarmantnú estetiku, no pritom nezabúdajú ani na funkčnosť a šetrenie nákladov. OLYMPIA CERAMICA si bola vždy vedomá potreby ochrany životného prostredia, a za týmto účelom vytvorila projekt s názvom „Voda je život“. Tento projekt sa stal príkladom toho, ako sanita môže pomôcť ekologickej a rozumnej spotrebe vody, bez straty estetiky a technickej kvality. Blahobyt, postoj a výkon: OLYMPIA CERAMICA ponúka to najlepšie z talianskeho dizajnu spojeného s vodou, a to pomocou kreativity a kvalitnej ručnej práce.

Vysunúť

Značka RAGNO je jedným z predstaviteľov rastu a úspechu talianskeho trhu s obkladmi a dlažbami. RAGNO sa stalo jedným z kľúčových aktérov rastu keramického priemyslu, a to hlavne vďaka schopnosti produkcie obkladov pre domáce priestory. Ponuka RAGNO zahŕňa jasne definované, spoľahlivé riešenia, s odolnosťou voči času, no napriek tomu konštantne sa vyvíjajúce produkty, v súlade s najnovšími dizajnovými trendmi. RAGNO ponúka kompletnú, neustále sa rozširujúcu paletu produktov, ktoré sú prepojené so svetom architektúry a dizajnu. S láskou ku starovekým koreňom a s veľkým rešpektom: takto si RAGNO považuje zem, či už vo význame suroviny na výrobu keramiky, alebo planétu ako takú. Mať rád keramiku znamená mať rád prírodu. Výrobná stratégia spoločnosti RAGNO je preto zameraná na udržateľnosť životného prostredia so zodpovedným prístupom.

Vysunúť

Jedna z najdynamickejších a najproduktívnejších značiek z keramickej oblasti Modeny. LEA Ceramiche má celonárodné, ale aj medzinárodné pokrytie, s prítomnosťou viac ako 80-tich krajinách na piatich kontinentoch. Počas rokov, LEA Ceramiche prešla výraznými zmenami, a stala sa jednou z najprestížnejších spoločností. Všetky tieto zmeny boli uskutočnené vďaka investíciám zameraným na vytvorenie úspešných kolekcií so silnou osobnosťou, založené na detailnom prieskume štýlov a výkonu. Inovácia, entuziazmus, estetika, kompetentnosť a spoľahlivosť – to sú základné hodnoty LEA Ceramiche, spoločnosti, ktorá navrhuje a vyrába obklady a dlažby pre rôzne prostredia. Schopnosť spoločnosti meniť sa spočíva v neustálych inováciách a experimentoch, ktoré vedú k vývoju nových, netradičných systémov výroby a technológií. Vďaka tomu je LEA schopná ponúknuť zákazníkovi pestrú paletu výrobkov najvyššej kvality – či už sa jedná o excelentné technologické vlastnosti alebo dizajn.

Vysunúť

Spoločnosť Alcaplast bola založená v roku 1998 ako rodinná česká firma. V súčasnosti má 6 dcérskych spoločností v zahraničí a exportuje do viac ako 40 krajín sveta. Alcaplast je najväčším výrobcom sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe, vyrába viac ako 580 výrobkov - ventily, sifóny, moduly, žľaby, vpusty, WC sedátka a ďalší sortiment. Vo filozofii spoločnosti zohráva kvalita a dizajn kľúčovú úlohu. Prémiová značka ALCA predstavuje rad krásnych výrobkov s vysokou úžitkovou hodnotou. Alcaplast je tvorcom nových trendov v sanitárnej technike. Naša spolupráca s poprednými českými dizajnérmi pri tvorbe nových výrobkových radov priniesla rad ocenení, napr. Red Dot Award 2014 za kolekciu ovládacích tlačidiel FLAT. Výrobky Alcaplast nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcaplast kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým než produkty Alcaplast opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu. Vytvárať výrobky, ktoré spoľahlivo fungujú, spĺňajú požiadavky zákazníkov a obohacujú kvalitu života, je cieľom spoločnosti Alcaplast.

Vysunúť

Fiordo, ako súčasť Panariagroup Industrie Ceramiche, patrí medzi vedúce spoločnosti na trhu. Už od roku 1996 je Fiordo prítomné na medzinárodnom trhu. Kvalita je prioritou. Inovácia, technológia, výskum a rozvoj sú odvždy hlavnými faktormi úspechu produktov spoločnosti FIORDO. Dedičstvo, spočívajúce v skúsenostiach a technologických zručnostiach, ktoré sú výsledkom vysokých štandardov kvality a zákazníckeho servisu. Vďaka spolupráci s Microban®, svetovým lídrom v antibakteriálnej technológii, FIORDO ponúka produkty vysokej kvality, ktoré sú neustále účinné ochrane proti baktériám. Produkty FIORDO, ktoré sú ošetrené s Microban® technológiou, sú navrhnuté s viac než krásou a odolnosťou: zdravím a bezpečnosťou pre Vaše bývanie, relax, ale aj pracovné prostredie.

Vysunúť

MARGRES je jednou z vedúcich značiek v sektore obkladov a dlažby. V roku 1982 bola spoločnosť založená ako jedna z prvých vo svojom obore. MARGRES je zameraný na výrobu keramickej dlažby, prémiového produktu poskytujúceho riešenia pre každý typ budovy – či už súkromné alebo verejné priestory, a to vďaka svojim technickým výhodám. Vlastnosti, ktoré robia tieto produkty unikátnymi, spočívajú vo vysoko kvalitných surovinách a moderných technologických postupoch. MARGRES je značka známa na domácom trhu, no takisto uznávaná aj medzinárodne, a to v 113 krajinách na piatich kontinentoch. MARGRES je takisto ako LOVE, FIORDO, LEA a PANARIA členom Panariagroup Industrie.

Vysunúť

Už od roku 1999 chápe spoločnosť ONIX mozaiku ako fundamentálny prvok interiérových dekorácií, produktov, ktoré umožňujú rozvíjanie kreativity a dosiahnutie úžasného dizajnu. ONIX je globálnym lídrom vo výrobe mozaík, ktorý dosiahol úspech a zviditeľnenie vďaka neustálej inovácii a avantgardnému dizajnu. Pokrokový dizajn, originalita a úžasný výber farieb slúžia na splnenie požiadaviek pre všetky typy dizajnu. Meno spoločnosti ONIX odkazuje na slávny drahokam a práve tento kameň bol inšpiráciou pre vytvorenie mozaík určených pre rôzne priestory. Spoločnosť ONIX ponúka rôzne avantgardné kreácie a dizajny, ktoré zabezpečujú nové úžasné možnosti na aplikáciu mozaiky. Za posledné roky čoraz viac architektov a dizajnérov používa mozaiku vo svojich projektoch, práve vďaka vlastnostiam ako je všestrannosť a príťažlivý dizajn.

Vysunúť

Značka Ideal Standard s jej medzinárodným pôsobením v takmer celej Európe a Severnej Amerike sa zameriava najmä na kvalitné vodovodné batérie, širokú ponukou keramických produktov ako umývadlá, WC či bidety a tiež širokú ponuku akrylátových vaní a sprchových vaničiek. V širokej ponuke je miesto pre praktické a cenovo prístupné vodovodné batérie, umývadlá, WC či bidety ako aj na dizajn zamerané produkty či celé série s charakteristickými črtami pre dokonalé zladenie celej kúpeľne. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 20-tich krajinách Európy, kde ponúka výrobky na špičkovej úrovni, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy. Ambíciou IDEAL STANDARD je podporovať povedomie o značke obľúbenej spotrebiteľmi a profesionálnymi užívateľmi, včas dodávať inovatívne riešenia za konkurencieschopné ceny. Vo svojej politike na ochranu životného prostredia, IDEAL STANDARD vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi, ale aj európskymi predpismi a normami.

Vysunúť

Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roku 1994 ako dcérska spoločnosť holandskej firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá povesť o vysokej technickej úrovni českých výrobkov bola dôvodom k rozhodnutiu vedenia firmy vybudovať v malej obci pri Moravskom krase nový podnik výnimočných kvalít. V novom podniku RIHO vyrástol tím špecializovaných technikov, ktorí tvoria špičku vo svojom odbore. Starostlivosť spracovania a prvotriedne materiály sú základnými kameňmi RIHO výrobkov a predpokladom ich maximálne dlhej životnosti. Či už ide o plastové a akrylátové prvky, ktoré sú úspešne certifikované najprísnejšími zdravotnými i technologickými normami, alebo hydromasážne jednotky či parné systémy RIHO sprchových kabín. Značka RIHO znamená spoľahlivosť. Preto je na výrobky RIHO poskytovaná záruka 10 rokov, ktorá sa vzťahuje na stálosť farieb a stálosť tvaru. Pre masážne vane platí záruka 2 roky, v prípade odbornej inštalácie a montáže certifikovaným pracovníkom sa záruka predlžuje na 4 roky.

Vysunúť

Ako spoločnosť s dlhou rodinnou tradíciou, EMCO verí v dôležitosť dobrých vzťahov so zákazníkmi a partnermi. Tento zmysel pre zodpovednosť sa odráža v spoľahlivých službách spoločnosti EMCO. EMCO sa venuje vývoju a výrobe kúpeľňových produktov a doplnkov už viac ako 50 rokov. Produkty EMCO umožňujú zákazníkom po celom svete navrhnúť a zrealizovať kúpeľne, ktoré dokonale vyjadrujú ich individuálne preferencie a jedinečný štýl.

Vysunúť

Taliansky výrobca obkladov a dlažieb, venujúci sa produkcii vysoko kvalitných obkladov a dlažieb. MARCA CORONA je svetový líder v oblasti výroby keramických obkladov a dlažieb. Kombináciou neobyčajných technických vlastností s typickým štýlom a eleganciou „made in Italy“ produktov, MARCA CORONA produkty sú vhodné pre rezidenčné, ale aj komerčné plochy. Produkty MARCA CORONA sú vysoko kvalitné, certifikované medzinárodnými organizáciami, ktoré testujú rôzne typy materiálov.

Vysunúť

Svet KLUDI je o emocionálnom a funkčnom využití vody. Spoločnosť KLUDI je skúsený špecialista pre kúpeľňové a kuchynské armatúry, sprchy, kúpeľňové doplnky a riešenia pre kúpeľne. KLUDI nikdy nerobí kompromisy v kvalite. Cieľom spoločnosti je uspokojiť potreby zákazníkov a splniť ich očakávania pomocou inovatívnych nápadov, ktoré stoja za trvácnymi hodnotami a perfektnými produktmi. KLUDI rýchlo a profesionálne reaguje na zmeny a potreby trhu. Spoločnosť ponúka prémiový dizajn s perfektnou formou aj funkciou. KLUDI je nemecká firma s medzinárodnou pôsobnosťou. Technológie a dizajn sú vyvíjané v Nemecku.

Vysunúť

Spoločnosť, ktorá sa už od roku 1964 špecializuje na výrobu zariadení pre obkladačov, dimenzované na uspokojenie meniacich sa potrieb profesionálov. Počas rokov, kvalita produktov konštantne stúpa, a to na domácom aj medzinárodnom trhu. Všetka výroba je sústredená vnútri spoločnosti, technikmi spoločnosti Sigma, ktorí používajú najmodernejšie programy a technológie.

Vysunúť